00 for ""

Statybos valdymas ir techninė priežiūra

Efektyvus statybos proceso šalių koordinavimas – viena esminių statybos projekto sėkmės sąlygų. Remdamiesi sukaupta patirtimi, aiškiais veiklos metodais ir principais, „Sweco“ specialistai padeda efektyviai valdyti visą statybos procesą nuo rangovo atrankos iki statybos užbaigimo, teikia vertingas konsultacijas administraciniais ir techniniais klausimais.

Statybos valdymas

Siekiame užtikrinti, kad viso statybos proceso metu būtų laikomasi biudžeto, laiko grafiko, taip pat kokybės ir aplinkosaugos reikalavimų. Mūsų specialistai konsultuoja planuojant statybos būdą, procedūras, darbų išskaidymą, rengia dokumentus ir organizuoja rangovo(-ų) atrankos konkursus, vertina pasiūlymus, teikia rekomendacijas dėl galimų optimizacijų pagal kliento poreikius, rengia ir derina rangos sutarties sąlygas, organizuoja, valdo ir prižiūri statybos procesą, taip pat prižiūri ir įvertina rangovo pasirenkamų medžiagų, technologijų ar sprendinių charakteristikas.

Mes taip pat atstovaujame klientui valstybinėse institucijose, efektyviai koordinuojame kitų statybos proceso šalių veiksmus, atliekame administracines užduotis, sutvarkyti privalomus dokumentus ir sklandžiai suorganizuoti statybos užbaigimo procedūras.

Statybos valdymas

Statinio statybos techninė priežiūra

Statinio inžinerinis projektavimas – reikšmingas statybos projekto etapas. Ne mažiau svarbu užtikrinti, kad planuojamas statinys būtų pastatytas kokybiškai, griežtai vadovaujantis projektiniais sprendiniais, statybos rangos sutartimi, įstatymais ir kitais reikalavimais, efektyviai valdant statybos darbų apimtį ir statybai numatytus finansinius išteklius.

Atestuoti ir didelę patirtį sukaupę „Sweco“ statinio statybos techninės priežiūros vadovai vertingai prisideda įgyvendinant įvairios apimties projektus viešajame ir privataus verslo sektoriuose. Mes atsakingai ir skaidriai vykdome visus darbus pagal STR reikalavimus, o užsakovui pageidaujant, teikiame papildomas paslaugas, kurių rezultatas – aukštesnė statybos kokybė, efektyviau valdomas statybos laiko grafikas ar sumažinta statybos defektų rizika.

Prižiūrime įvairaus pobūdžio statybų projektus

Nuo Alytaus dumblo apdorojimo įrenginių iki sauso klinkerio gamybos linijos statybos, nuo Vilniaus regiono komunalinių atliekų mechaninio biologinio apdorojimo įrenginių iki verslo centro statybos – mūsų kompetencija, patikimumas, profesionalus požiūris į darbą yra patikrinti įvairaus pobūdžio ir sudėtingumo projektuose.

Statybos valdymas ir priežiūra

FIDIC inžinieriaus paslaugos

Atestuotų „Sweco“ FIDIC inžinierių komanda – viena labiausiai patyrusių Lietuvoje. Puikiai išmanydami Tarptautinės inžinierių konsultantų federacijos ir kitų tarptautinių organizacijų statybos sutarčių sąlygas, savo užsakovams padedame sklandžiai įgyvendinti pagal jas parengtas rangos sutartis.

Mūsų specialistai vadovauja statinio statybos techninės priežiūros darbams, užtikrina sutarties sąlygų laikymosi ir vykdomos veiklos kontrolę, viso projekto rezultatų kokybę. Mes taip pat galime vertingai prisidėti rengiant statybos dokumentus, tarpininkaujant tarp statybos proceso dalyvių ar priimant ekspertinius sprendimus. „Sweco“ sukaupta patirtis – dešimtys sėkmingai įgyvendintų projektų vandentvarkos, energetikos, atliekų tvarkymo, pramonės ir kituose rinkų sektoriuose.

Bendrovė „Sweco Lietuva” – oficiali FIDIC dokumentų vertėja į lietuvių kalbą ir FIDIC dokumentų platintoja Lietuvoje.

Vandentvarkos padalinio viceprezidentas

Vandentvarkos padalinio viceprezidentas

Egidijus Kunevičius

Neradote to, ko ieškote?

Siųskite savo užklausą čia. Užtikriname, kad susisieksite su tinkamu asmeniu. Mūsų ekspertai yra pasirengę jums padėti. Bet kokiam iššūkiui, dideliam ar mažam.