00 for ""

Oro uostai

Oro uostų statinių projektavimas

Oro uostai – reikšminga tvarios susisiekimo sistemos grandis, tampriai susieta su šalies įvaizdžiu, ekonomikos ir turizmo plėtra. „Sweco” inžinerijos specialistai vertingai prisideda tiek planuojant oro uostų infrastruktūros plėtrą, tiek vykdant esamos infrastruktūros modernizavimą ir rekonstrukciją.

Mes teikiame kompleksines inžinerines paslaugas – nuo galimybių studijų, teritorijų planavimo, poveikio aplinkai vertinimo ar inžinerinių geologinių (geotechninių) tyrimų iki projektavimo,  projekto valdymo, projekto vykdymo priežiūros. Mūsų specialistai gilinasi į aktualius oro uostų infrastruktūros plėtros ir modernizavimo klausimus, taip pat prisideda sprendžiant inžinerinius oro uostų peronų, kilimo-tūpimo ir riedėjimo takų, inžinerinių tinklų ir kitų infrastruktūros statinių planavimo ir projektavimo uždavinius.

Kvalifikuoti specialistai aukščiausios kokybės sprendimams

Kvalifikuotas tarptautinių oro uostams taikomų inžinerinių, civilinių ir karinių reikalavimų, skrydžių saugos ir saugumo oro uoste, taip pat aplinkosaugos, visuomenės sveikatos ir kitų standartų išmanymas mums padeda priimti aukštos kokybės sprendimus.

Oro uostai
Sweco Infrastruktūros padalinio vadovas

Infrastruktūros padalinio viceprezidentas

Tomas Baršauskas

Neradote to, ko ieškote?

Siųskite savo užklausą čia. Užtikriname, kad susisieksite su tinkamu asmeniu. Mūsų ekspertai yra pasirengę jums padėti. Bet kokiam iššūkiui, dideliam ar mažam.