00 for ""

Projekto valdymas

Dideli pastatų, vandentvarkos, energetikos ar pramonės, infrastruktūros  bei kitų statinių statybos projektai susideda iš daugybės elementų, kuriuos būtina profesionaliai koordinuoti. „Sweco“ specialistų lyderystė, efektyvi komunikacija ir techninės bei valdymo žinios padeda sklandžiai įgyvendinti įvairių sričių projektus nuo pradžios iki pabaigos.

Kartu nuo projekto planavimo pradžios iki įgyvendinimo pabaigos

„Sweco“ projekto valdymo profesionalai vertingai prisideda pradinėje projekto stadijoje, kai sprendžiami biudžeto, kalendorinio grafiko ir finansavimo grafiko klausimai. Jie taip pat nepamainomi statybos projekto vykdymo stadijoje, kai priimami svarbūs projektavimo ir statybos sprendimai. Nuo projekto vykdymo strategijos, projekto planavimo, konkursų organizavimo ir derybų su paslaugų teikėjais iki projekto įgyvendinimo valdymo bei darbų priėmimo paslaugų – mūsų konsultacijos administraciniais ir techniniais klausimas užtikrina, kad statybos projektas atitiktų kliento keliamus aukščiausius išteklių, laiko ir kokybės reikalavimus.

Mūsų specialistai išmano šios srities teisinį reguliavimą, standartus ir geriausią tarptautinę praktiką, todėl mes bet kuriame projekte profesionaliai apibrėžiame prioritetus ir reikalavimus, kuriais remiantis turi būti vykdomi planavimo ir projektavimo darbai. Mūsų indėlio rezultatas – efektyvus išteklių, laiko grafiko ir kokybės valdymas, kontrolė ir aiškūs visų projekto šalių veiklos koordinavimo principai.

Teikdami projekto valdymo paslaugas remiamės tarptautine „Sweco“ įmonių grupės patirtimi, Projektų valdymo instituto (angl. Project Management Institute, PMI) gairėmis bei ISO21500 standarto reikalavimais.

Konsultacijos įvairiais kliento poreikiais

Įvertinę kliento poreikius, technologinius projekto aspektus, parengiame projektavimo užduotį, taip pat numatome racionalius ir klientui naudingiausius sprendinius. Mes taip pat organizuojame projektuotojo(-ų) parinkimą, konsultuojame rengiant projektavimo sutartį, koordinuojame visą projektavimo procesą, peržiūrime parengtus techninius sprendinius ir vertiname sprendinių alternatyvas, visose stadijose atstovaujame klientui valstybinėse institucijose.

Konsultacijos įvairiais kliento poreikiais

Projektavimo padalinio viceprezidentas

Andrius Aužbikavičius
Sweco projektų direktorius

Projektų direktorius

Mindaugas Stirna

Neradote to, ko ieškote?

Siųskite savo užklausą čia. Užtikriname, kad susisieksite su tinkamu asmeniu. Mūsų ekspertai yra pasirengę jums padėti. Bet kokiam iššūkiui, dideliam ar mažam.