00 for ""

Konstrukcijų inžinerija

Konstrukcijų inžinerija

Pramonės konstrukcijų inžinerija dažniausiai apima itin sudėtingus ir kompleksiškus projektus, lemiančius projektuojamo statinio ilgaamžiškumą ir jo statybos kainą. „Sweco“ vienija didžiausią pramonės inžinerijos patirtį Lietuvoje sukaupusią specialistų komandą, kuriančią kokybiškus konstrukcijų sprendinius.

„Sweco” inžinieriai atlieka skaičiavimus ir projektuoja visų tipų (gelžbetonines, mūrines, plienines ir kt.) pramonės statinių konstrukcijas, reikalaujančias specifinių žinių, nepriekaištingo komandinio darbo ir viso proceso koordinavimo. Vykdant bet kurį projektą siekiame, kad projektuojamos konstrukcijos atitiktų aukščiausius patvarumo ir energetinio efektyvumo reikalavimus, o projektiniai sprendiniai būtų ekonomiškai pagrįsti.

Konstrukcijų sprendimai 3D modeliavime

Savo projektuose taikome pažangius 3D projektavimo modelius, jie suteikia galimybę geriau vizualizuoti inžinerinius sprendinius, efektyviai valdyti visą projekto informaciją ir užtikrinti, kad bet kokie pakeitimai projekte būtų atlikti kokybiškai, laiku ir be klaidų.

Elektrotechnikos ir automatikos sprendimai

Prezidentas

Liudas Zalunskis

Neradote to, ko ieškote?

Siųskite savo užklausą čia. Užtikriname, kad susisieksite su tinkamu asmeniu. Mūsų ekspertai yra pasirengę jums padėti. Bet kokiam iššūkiui, dideliam ar mažam.