00 for ""

Pramonės procesų inžinerija

Pramonės procesų inžinerija

Pramonės įmonės, siekiančios konkuruoti globalioje rinkoje, turi laikytis aukštų procesų, energetinio, taip pat aplinkosauginio efektyvumo standartų. „Sweco“ inžineriniai sprendimai padeda ne tik mažinti gamybos kaštus, bet ir stiprina įmonių konkurencingumą, socialinę atsakomybę.

Mūsų inžinieriai, pasitelkdami vietos ir tarptautinius „Sweco“ koncerno išteklius, teikia kompleksines paslaugas įvairiose pramonės ir energijos gamybos srityse. Gerai išmanydami inžinerinius technologijų, energetikos, aplinkosaugos ir kitus klausimus, rengiame esamos būklės analizes, galimybių studijas ir teikiame projektinius pasiūlymus, kurių tikslas – optimalūs technologiniai gamybos įmonių procesai.

Konsultacijos pramonės procesų klausimais

Siekiant pasiūlyti kokybiškus sprendinius, „Sweco“ ekspertai gali įvertinti pramonės įmonių aplinkosaugos būklę ir rizikas, atlikti energetinį technologinių procesų auditą, taip pat įvairius techninius skaičiavimus, susijusius su skysčių dinamika, masių ir energijos balansu, degimo technologija, išmetamųjų dujų valymu ir kitais aspektais.

Procesai

Prezidentas

Liudas Zalunskis

Neradote to, ko ieškote?

Siųskite savo užklausą čia. Užtikriname, kad susisieksite su tinkamu asmeniu. Mūsų ekspertai yra pasirengę jums padėti. Bet kokiam iššūkiui, dideliam ar mažam.