00 for ""

Pramonės ŠVOK ir vandentvarkos sprendimai

Pramonės ŠVOK ir vandentvarkos sprendimai

Sudėtinguose pramonės statybos projektuose racionaliai pasirinkta šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo (ŠVOK), taip pat vandentiekio ir nuotekų strategija gali turėti reikšmingą įtaką statybos kaštams, efektyvumo ir ekonomiškumo rodikliams pastato eksploatacijos laikotarpiu. „Sweco“ siūlo efektyvius ir aplinką tausojančius sprendimus.

„Sweco“ ŠVOK ir vandentvarkos inžinieriai į projektus įsitraukia pradinėse pastato planavimo ir projektavimo stadijose, kad laiku būtų surinkta visa svarbiausia būsimo objekto informacija ir tinkamai įvertintos efektyviausių technologinių sprendinių pritaikymo galimybės. Mūsų specialistai, išanalizavę gamybos technologiją, veikimo principus ir procesus, siūlo tiek standartinius, tiek nestandartinius sprendimus, tokius kaip atsinaujinančios energijos šaltiniai, perteklinės energijos panaudojimas, tvarus pramonės nuotekų ir išmetamųjų dujų valymas.

Platus paslaugų spektras

Taikydami pažangią 3D, BIM modeliavimo ir projektavimo programinę įrangą galime optimaliai ir kokybiškai suprojektuoti ne tik ŠVOK, vandentiekio ir nuotekų tinklus, bet ir garo, kondensato, suspausto oro, įvairių dujų ir kitas sistemas.

Pramonės ŠVOK ir vandentvarkos sprendimai

Prezidentas

Liudas Zalunskis

Neradote to, ko ieškote?

Siųskite savo užklausą čia. Užtikriname, kad susisieksite su tinkamu asmeniu. Mūsų ekspertai yra pasirengę jums padėti. Bet kokiam iššūkiui, dideliam ar mažam.