00 for ""

Statinių projektavimas

Statinių projektavimas

„Sweco“ yra sukaupusi solidžiausią pramonės inžinerijos patirtį Lietuvoje – mūsų specialistai daugiau kaip 50 metų kuria kokybiškus inžinerinius sprendinius, leidžiančius plėtoti efektyvią, saugią ir tvarią gamybą. Mūsų dėmesio centre – klientų konkurencingumas ir geresni jų veiklos rodikliai.

„Sweco“ yra prisidėjusi prie pačių didžiausių ir sudėtingiausių pramonės inžinerijos projektų Lietuvoje. Mes profesionaliai projektuojame visas statinio dalis, teikiame vertingas konsultacijas konstrukcijų, technologijos, mechanikos, vandentiekio ir nuotekų sistemų, elektrotechnikos, automatikos ar energetikos klausimais. Mūsų idėjos gali padėti sprendžiant aplinkosaugos, procesų optimizavimo, pramonės skaičiavimų/matavimų ar net logistikos klausimus.

Nuo idėjos iki įgyvendinimo

Ne vienas „Sweco“ pramonės inžinerijos projektas – „iki rakto“, todėl mūsų ekspertai teikia paslaugas nuo pat statybos projekto pradžios iki jo pabaigos. Nuo galimybių studijos iki statybos projekto valdymo – vertingai prisidedame įgyvendinant ir naujos statybos, ir modernizavimo projektus.

Statiniai

Prezidentas

Liudas Zalunskis

Neradote to, ko ieškote?

Siųskite savo užklausą čia. Užtikriname, kad susisieksite su tinkamu asmeniu. Mūsų ekspertai yra pasirengę jums padėti. Bet kokiam iššūkiui, dideliam ar mažam.