00 for ""

„Norra Tornen” pastatas Stokholme

Lokacija

Stokholmas, Švedija

Metai

2015 – 2018

Klientas

„Oscar Properties“

Paslaugos

Gamyklinių brėžinių rengimas

Apie projektą

Didmiesčio zonai plečiantis į aukštį, Stokholmo Hagastaden teritorijoje projektuojami aukštesni nei 130 metrų bokštai (Innovation ir Helix). Vizija – sukurti du dinamiškus pastatus, kurie tarnautų kaip naujojo miesto rajono centras. Viršutiniuose aukštuose bus įspūdingi gyvenamieji butai, pirmame – viešos erdvės parduotuvėms, restoranams ar kitoms įstaigoms. „Norra Tornen“ dvyniai bokštai suformuos naują orientyrą Stokholme ir pakeis miesto panoramą.

Surenkamų stambiaplokščių pastatų statyba – sudėtingas kompleksinis procesas, reikalaujantis daug kruopštumo ir dėmesio. Trisluoksnių fasadinių plokščių apdaila su trapeciniais grioveliais ir šlifuotomis briaunomis sudaro plytų mūro fasado įspūdį ir harmoningai įsilieja į klasikinę miesto spalvų paletę (geltona, rožinė, raudona ir ruda).

Projekto tikslas

„Sweco Lietuva“ buvo atsakinga už bokštų konstrukcijų projektavimą. Unikalaus fasado, susidedančio iš segmentinių stiklo ir betono dėžučių, projektavimas – vienas didžiausių iššūkių tenkančių inžinieriams. Projektavimo užduotis apima skaičiuojamojo ir 3D modelio parengimą, surenkamų konstrukcijų projektavimą, gamyklinių brėžinių ruošimą, nuolatinį bendravimą su gamykla ir statybos rangovais. Inžinieriai prisidėjo prie surenkamų gelžbetoninių konstrukcijų projektavimo: vidinės ir išorinės sienos, perdangos, kolonos. Erdvinio projektavimo dėka, kiekvienas pagamintas elementas tiksliai atitiko 3D modelyje numatytus konstrukcijas ir formą.

Neradote to, ko ieškote?

Siųskite savo užklausą čia. Užtikriname, kad susisieksite su tinkamu asmeniu. Mūsų ekspertai yra pasirengę jums padėti. Bet kokiam iššūkiui, dideliam ar mažam.