00 for ""

Klaipėdos miesto baseino su sveikatingumo centru projektas

Lokacija

Klaipėda, Lietuva

Metai

2014 – 2016

Klientas

AB „Cloud architektai“

Paslaugos

Pramonės statinių projektavimas, projekto vykdymo priežiūra.

Apie projektą

Klaipėdos miesto savivaldybės užsakymu suprojektuotas miesto baseinas – daugiafunkcis sveikatingumo centras su moderniausiu 50 metrų baseinu Lietuvoje. „Sweco Lietuva“ suprojektuoto vieno didžiausių pastarojo dešimtmečio Klaipėdos socialinės infrastruktūros statinio bendras plotas – 7413.47 m2. Pastatas suskirstytas į tris funkcines zonas. Sveikatingumo kompleksas susideda iš pirčių, mini baseino, sūkurinių vonių ir masažo kabinetų. 50 m ilgio ir 25 m pločio baseinas pritaikytas įvairiems miestiečių ir profesionalių sportininkų poreikiams. Į jo erdvę taip įeina tribūnos žiūrovams, sporto salė, persirengimo kabinos, dušai ir administracinės patalpos. Pastato energinio naudingumo klasė – A.

Vėliau suplanuota pastate papildomai suprojektuoti nardymo baseiną bei panardinamą platformą-sienelę, kuri yra skirta padalyti baseiną į du 25 m ilgio baseinus.

Projekto tikslas

Pagal „Sweco Lietuva“ rengiamą statinio techninį projektą buvo taip pat adaptuojamos šios projekto dalys: baseino vandens talpykla su specifiniais sprendiniais, tilteliais; vidaus vandentiekio ir nuotekų šalinimas; vidaus elektrotechnika; vidaus elektroniniai ryšiai (telekomunikacijos); apsauginės ir gaisrinės signalizacijos; vaizdo stebėjimas; procesų valdymas ir automatizacija; pasirengimo statybai ir statybos darbų organizavimas.

Neradote to, ko ieškote?

Siųskite savo užklausą čia. Užtikriname, kad susisieksite su tinkamu asmeniu. Mūsų ekspertai yra pasirengę jums padėti. Bet kokiam iššūkiui, dideliam ar mažam.