00 for ""

Atsinaujinanti energija

Atsinaujinanti energija

Tvarios miestų ir regionų plėtros sėkmė neatsiejama nuo efektyvių energijos gamybos ir tiekimo sistemų. Sekdami naujausias energetikos tendencijas, savo klientams siūlome tvarios energetikos taikymo sprendimus. Mūsų dėmesio centre – alternatyvios energetikos kryptys, atsinaujinančios energijos šaltiniai.
Projektuodami energetines sistemas, ieškome ir vertiname kiekvienai situacijai technologiškai ir ekonomiškai labiausiai pagrįstų apsirūpinimo energija būdų. Nors didžioji „Sweco“ įgyvendinamų projektų dalis susijusi su biomase, tačiau mūsų energetikos specialistai gali vertingai prisidėti sprendžiant įvairius iškastinio kuro pakeitimo potencialiomis alternatyvomis klausimus.

Naujausių inovacijų ir tendencijų sprendimai

Mes gilinamės į inžinerines saulės, vėjo ir geoterminės energijos, taip pat biodujų, biodyzelino bei vandenilio taikymo tendencijas, analizuojame aktualius energetinės infrastruktūros plėtros klausimus ir naujų verslo modelių galimybes. „Sweco“ energetikos specialistai, įvertinę esamą situaciją, kliento poreikius ir lūkesčius, gali pasiūlyti kokybiškai parengtus atsinaujinančios energijos sprendimus.

Saules baterijos

Prezidentas

Liudas Zalunskis

Neradote to, ko ieškote?

Siųskite savo užklausą čia. Užtikriname, kad susisieksite su tinkamu asmeniu. Mūsų ekspertai yra pasirengę jums padėti. Bet kokiam iššūkiui, dideliam ar mažam.