00 for ""

Elektros energijos gamyba

Elektros energijos gamybos sprendimai

Šiuolaikinė visuomenė tampa vis labiau priklausoma nuo elektros energijos, todėl būtina užtikrinti efektyvų, patikimą ir saugų energijos tiekimą.

„Sweco” daugelį metų dalyvauja įvairiuose šiluminių ir atominių elektrinių, taip pat hidroelektrinių projektuose, kuriuose keliami aukščiausi inžinerinės kompetencijos reikalavimai. Pasitelkdami vietos ir tarptautinius kompanijos „Sweco” išteklius bei patirtį, galime projektuoti įvairių tipų jėgaines, teikti mechanikos, elektrotechnikos ir automatikos inžinerijos paslaugas, taip pat konsultuoti valdymo, galios rezervo, saugos ir kitais klausimais.

Kompleksinių projektų patirtis

Nuo kombinuoto ciklo dujų turbinos Elektrėnų komplekse (EK) iki Ignalinos atominės elektrinės uždarymo projektų – mūsų patirtis pagrįsta įvairios apimties ir sudėtingumo darbais. „Sweco” specialistai gali įsitraukti tiek pradinėse projektų stadijose ir parengti esamos būklės analizes, galimybių studijas ar plėtros planus, tiek aktyviai dalyvauti vėlesnėse stadijose, teikiant statybos valdymo, statybos techninės priežiūros ar viso projekto valdymo paslaugas.

Elektros energijos gamybos sprendimai

Prezidentas

Liudas Zalunskis

Neradote to, ko ieškote?

Siųskite savo užklausą čia. Užtikriname, kad susisieksite su tinkamu asmeniu. Mūsų ekspertai yra pasirengę jums padėti. Bet kokiam iššūkiui, dideliam ar mažam.