00 for ""

Kauno kogeneracinė jėgainė

Lokacija

Kaunas, Lietuva

Metai

2011 – 2015

Klientas

UAB „Kauno kogeneracinė” jėgainė

Paslaugos

Kuro studija, priešprojektinio etapo ataskaita, projekto vystymo planas, strateginis pasekmių aplinkai vertinimas (SPAV), poveikio aplinkai vertinimas (PAV), techninis projektas

Apie projektą

Suvienijus kompleksines „Sweco” teritorijų planavimo, aplinkosaugos, energetikos inžinerijos ir kitų sričių specialistų žinias, suplanuota ir suprojektuota 100 MW kogeneracinė jėgainė, kuri, panaudojant vietinius ir atsinaujinančius išteklius, gamins šilumos (560 GWh/metus) ir elektros (250 GWh/metus) energiją.

Projekto tikslas

Kauno LEZ teritorijoje numatyta jėgainė padidino Lietuvos ir Kauno regiono energetinį saugumą, sumažinti priklausomybę nuo gamtinių dujų, pagerins centrinių šilumos ir elektros tinklų pajėgumą, diversifikuos kuro bazę ir paskatins šilumos bei elektros kainų mažėjimą regiono vartotojams. Kogeneracinėje jėgainėje bus deginamas biokuras ir durpės, kietosios komunalinės, taip pat pramoninės atliekos. Pagaminama elektros energija bus nukreipiama į 10 kV elektros tinklus, o šiluma – į Kauno miesto centrinius šilumos tinklus. Projektas įgyvendintas bendrai dirbant „Sweco” Lietuvos ir Suomijos specialistams.

Neradote to, ko ieškote?

Siųskite savo užklausą čia. Užtikriname, kad susisieksite su tinkamu asmeniu. Mūsų ekspertai yra pasirengę jums padėti. Bet kokiam iššūkiui, dideliam ar mažam.