00 for ""

Kogeneracinės jėgainės

Kogeneracinių jėgainių projektavimas

„Sweco“ energetikos specialistai daugelį metų kaupia patirtį elektros ir šilumos gamybos srityse. Puikiai išmanydami technologinius biokuro ir atliekų antrinio panaudojimo aspektus, savo klientams profesionaliai patariame diegiant tvarias energetikos sistemas ir didinant veiklos konkurencinį pranašumą.

Kogeneracija – vienas efektyviausių šilumos ir elektros energijos gamybos būdų, ypatingai pasiteisinančių, kai yra gerai išvystytos centralizuoto šilumos tiekimo sistemos. Nuo Vilniaus, Kauno, Elektrėnų ir Alytaus iki Šiaulių, Panevėžio ar net Talino Estijoje – „Sweco Lietuva“ specialistai yra prisidėję prie daugelio didžiausių kogeneracinių jėgainių projektų Lietuvoje ir eksportuoja savo žinias į užsienio rinkas.

Pilnas paslaugų krepšelis kogeneracinių jėgainių projektavimui

Mūsų patirtis ir ištekliai leidžia klientams pasiūlyti visas svarbiausias kogeneracinių jėgainių inžinerijos paslaugas, pradedant parengiamaisiais darbais – kuro prieinamumo analize, masės srautų skaičiavimais ir baigiant techniniu ir darbo projektais bei detaliais brėžiniais technologijos tiekėjams. Vykdant projektavimo darbus, taikome pažangius 3D sprendimus ir skaitmeninės statybos BIM modelį.

Kogeneracinės jėgainės

Prezidentas

Liudas Zalunskis

Neradote to, ko ieškote?

Siųskite savo užklausą čia. Užtikriname, kad susisieksite su tinkamu asmeniu. Mūsų ekspertai yra pasirengę jums padėti. Bet kokiam iššūkiui, dideliam ar mažam.