00 for ""

Energetinio efektyvumo didinimas

Energetinio efektyvumo didinimas

Efektyvus planavimas ir inžinerinės inovacijos leidžia lanksčiau prisitaikyti prie nuolatos kintančių ekonominių ir aplinkosauginių veiklos sąlygų, sumažinti energijos sąnaudas ir pagerinti eksploatuojamų energetinių sistemų rodiklius.

„Sweco“ energetikos specialistų dėmesio centre – energijos valdymas ir kontrolė. Tai ypač aktualu pramonės įmonėms, veikiančioms katilinėms ir daugeliui kitų energetinių sistemų, kurių eksploatacijos ciklas artėja prie pabaigos arba energijos sąnaudos neatitinka šių dienų poreikių. Remdamiesi savo projektuose įgyta patirtimi, galime profesionaliai pagrįsti esamų sistemų modernizavimo poreikį ir pasiūlyti optimalius techninius sprendinius.

Efektyvumu grįsta energijos tiekimo sistema

Mūsų atliekamas energetinis pastatų ar pramonės įrenginių ir technologinių procesų  auditas suteikia vertingos informacijos apie nagrinėjamo objekto energijos sąnaudas, o diegiami energijos valdymo sprendimai ir sistemos padeda siekti ilgalaikių ekonominių tikslų. Šios veiklos rezultatas – transformuota energijos tiekimo sistema, pagrįsta efektyvumo didinimu, energijos susigrąžinimu ar perėjimu prie atsinaujinančios energijos sistemų.

Energetinio efektyvumo didinimas

Prezidentas

Liudas Zalunskis

Neradote to, ko ieškote?

Siųskite savo užklausą čia. Užtikriname, kad susisieksite su tinkamu asmeniu. Mūsų ekspertai yra pasirengę jums padėti. Bet kokiam iššūkiui, dideliam ar mažam.