00 for ""

Centrinės šilumos tiekimas

Centrinio šilumos tiekimo sprendimai

„Sweco“ yra įgijusi įvairiapusę centrinio šilumos tiekimo ir paskirstymo sprendimų patirtį. Pasikliaudami savo žiniomis ir kompetencija šilumos bei elektros gamybos srityse, savo klientams padedame įdiegti subalansuotas energijos gamybos ir perdavimo sistemas.

„Sweco” šiluminės energetikos specialistai siūlo ekonomiškai efektyvius ir tvarius sprendimus, kurių pagrindą sudaro biokuro panaudojimas, energijos susigrąžinimas iš buitinių atliekų, taip pat perteklinės pramonės energijos panaudojimas. Taip pat vertingai prisideda optimizuojant inžinerinius tinklus, modernizuojant esamas energetines sistemas ir jas pritaikant vietos kurui.

Įvairių energetinių sistemų projektų konsultacijos

Mes atliekame inžinerinių tinklų analizes, rengiame energetinių sistemų plėtros galimybių studijas, siūlome optimizavimo ir modernizavimo sprendimus, taip pat teikiame kompleksines įvairių energetinių sistemų – nuo šilumos tiekimo tinklų iki biokuro katilinių ar kogeneracinių jėgainių – projektavimo paslaugas. „Sweco” inžinerinės konsultacijos gali būti vertingos priimant ir nedidelės apimties investicijų, ir strateginio lygmens verslo plėtros sprendimus.

Centrinės šilumos tiekimas

Prezidentas

Liudas Zalunskis

Neradote to, ko ieškote?

Siųskite savo užklausą čia. Užtikriname, kad susisieksite su tinkamu asmeniu. Mūsų ekspertai yra pasirengę jums padėti. Bet kokiam iššūkiui, dideliam ar mažam.