00 for ""

Buitinių ir pramonės nuotekų valymas

Buitinių ir pramonės nuotekų valymas

„Sweco“ vandentvarkos specialistai nuotekų valymo įrenginių projektavimo uždavinius sprendžia jau daugiau kaip 20 metų. Per šį laikotarpį suprojektuoti įvairių valyklų nuo 200 iki 600 000 EGS našumo nuotekų valymo įrenginiai, o projektiniai sprendiniai įgyvendinti visose nuotekų valymo grandyse.

Mūsų specialistai nuotekų valyklų technologinius procesus parenka ir projektuoja vadovaudamiesi Europoje pripažintu Vokietijos standartu ATV-DVWK. Laikomės principo, kad nuotekų valymo įrenginiai turi būti efektyvūs ir veikti 80-90 proc. našumo diapazone, todėl ypatingą dėmesį teikiame mūsų projektuojamų valyklų našumo nustatymams. Pramonės nuotekoms valyti parenkame ir siūlome individualius sprendimus, pritaikytus konkrečios pramonės įmonės taršai ir teritorijai.

 

Patirtis projektuojant didžiausias nuotekų valyklas Lietuvoje

„Sweco” specialistai dalyvavo projektuojant ir statant daugiau kaip 40 nuotekų valyklų, įskaitant 10 didžiausių Lietuvoje. Visuomet daug dėmesio skiriame projektinių sprendinių kokybei, todėl savo klientams rekomenduojame tik Europoje pripažintų gamintojų technologinę įrangą, išbandytą praktikoje ir pasižyminčią mažiausiais eksploataciniais kaštais.

Vandentvarka
Vandentvarkos padalinio viceprezidentas

Vandentvarkos padalinio viceprezidentas

Egidijus Kunevičius

Neradote to, ko ieškote?

Siųskite savo užklausą čia. Užtikriname, kad susisieksite su tinkamu asmeniu. Mūsų ekspertai yra pasirengę jums padėti. Bet kokiam iššūkiui, dideliam ar mažam.