00 for ""

Vandens gerinimas

Vandens gerinimo sprendimai

Nors Lietuva pasižymi turtingais požeminio vandens ištekliais, praktiškai visose šalies vandenvietėse išgaunamo vandens kokybė neatitinka nustatytų geriamojo vandens kokybės reikalavimų, todėl susiduriama su šiuolaikiškų inžinerinių vandens gerinimo sprendimų poreikiu.

„Sweco” vandentvarkos specialistai siūlo efektyvius projektinius vandens paėmimo ir gerinimo įrenginių sprendinius, techniškai ir ekonomiškai pagrindžia jų pranašumus, lyginant su galimomis alternatyvomis. Giluminių gręžinių ir infiltracinio tipo vandenviečių projektavimas, vandens gerinimas atviraisiais filtrais ar slėginio tipo įrenginiuose, membraninių technologijų taikymas – visi mūsų inžineriniai sprendimai remiasi patirtimi, įgyta jau įgyvendintuose projektuose.

Dirbame su įvairaus dydžio vandentvarkos projektais

Nuo atskiro įrenginio, grandies įrengimo ar atnaujinimo mažoje vandenvietėje projekto iki kompleksinio vandens išgavimo ir gerinimo įrenginių projekto didžiausiuose Lietuvos miestuose – kad ir koks projektas, mūsų kompetencija galima pasikliauti.

Vandens gerinimo sprendimai
Vandentvarkos padalinio viceprezidentas

Vandentvarkos padalinio viceprezidentas

Egidijus Kunevičius

Neradote to, ko ieškote?

Siųskite savo užklausą čia. Užtikriname, kad susisieksite su tinkamu asmeniu. Mūsų ekspertai yra pasirengę jums padėti. Bet kokiam iššūkiui, dideliam ar mažam.