00 for ""

Vandentiekio ir nuotekų tinklai

Vandentiekio ir nuotekų tinklų sprendimai

„Sweco” Lietuvos vandentvarkos sektoriuje dirba daugiau kaip du dešimtmečius, per šį laikotarpį suprojektuota daugiau kaip 1000 km vandentiekio ir nuotekų tinklų. Mūsų specialistų parengti projektiniai vandentiekio ir nuotekų tinklų sprendiniai yra sėkmingai įgyvendinti daugiau kaip 40-yje Lietuvos savivaldybių.

Rengdami vandentiekio ir nuotekų tinklų plėtros bei renovacijos specialiuosius planus, techninius ir darbo projektus, įvertiname vandens suvartojimo ir nuotekų surinkimo poreikius konkrečiose teritorijose, taip pat atsižvelgiame į esamų sistemų pralaidumą ir siūlome tvarius plėtros sprendinius. Vandentvarkos tinklų plėtros ir renovacijos projektus rengiame įvertindami faktines konkrečios vietovės sąlygas, esamus ir galimus apribojimus dėl trečiųjų šalių nuosavybės bei racionaliausius statybos metodus.

Sprendimai, užtikrinantys aukščiausią kokybę

Siekdami aukščiausios kokybės, „Sweco” vandentvarkos specialistai klientams rekomenduoja tik Europoje pripažintų gamintojų, praktikoje patikrintas vamzdynų medžiagas bei fasonines dalis, taip pat įvertina tinklų įrengimo atviru ir uždaru būdu alternatyvas, konsultuoja statybos klausimais.

Vandentvarkos padalinio viceprezidentas

Vandentvarkos padalinio viceprezidentas

Egidijus Kunevičius

Neradote to, ko ieškote?

Siųskite savo užklausą čia. Užtikriname, kad susisieksite su tinkamu asmeniu. Mūsų ekspertai yra pasirengę jums padėti. Bet kokiam iššūkiui, dideliam ar mažam.