00 for ""

Paviršinių nuotekų kolektoriaus T. Narbuto g. ir Saltoniškių g. rekonstrukcija

Lokacija

Vilnius, Lietuva

Metai

2018-2019

Klientas

„Grinda“

Paslaugos

Techninis darbo projektas, 3D/BIM modeliavimas, projekto vykdymo priežiūra

Apie projektą

„Sweco“ užduotis buvo išspręsti problemą dažnai liūčių užliejamoje T. Narbuto – Saltoniškių gatvių sankryžoje, kur dirbtinai suformuotoje įduboje, kurioje nebuvo savaiminio vandens nutekėjimo, kaupėsi kritulių vanduo ir trikdė miesto eismą.

Tai pirmoji Lietuvoje municipalinė paviršinių nuotekų tvarkymo programa, rengiama trimatėje aplinkoje, vadovaujantis skaitmeninio informacinio modeliavimo BIM metodologija ir standartais. Projektavimo metu sukurti esamų ir projektuojamų inžinerinių tinklų, paviršinių nuotekų valymo įrenginių bei sklypo plano dalies 3D modeliai ir vizualizacijos padėjo optimizuoti darbus ir priimti geriausius sprendinius.

Projektas 2019 metais buvo pripažintas geriausiu inžinerinių tinklų infrastruktūros BIM projektu.

Projektiniai sprendimai

Projekto įgyvendinimo metu buvo padidintas kolektorių pralaidumas: parengtas naujų paviršinių nuotekų tinklų statybos bei esamų tinklų rekonstrukcijos projektas, taip pat suprojektuotas taršos monitoringo mazgas. Taip pat buvo sukurtas atskiras hidraulinis modelis atlikti paviršinių nuotekų kiekių skaičiavimus.

PAVIRŠINIŲ NUOTEKŲ KOLEKTORIAUS T. NARBUTO G. IR SALTONIŠKIŲ G. REKONSTRUKCIJA

Neradote to, ko ieškote?

Siųskite savo užklausą čia. Užtikriname, kad susisieksite su tinkamu asmeniu. Mūsų ekspertai yra pasirengę jums padėti. Bet kokiam iššūkiui, dideliam ar mažam.