00 for ""

Vilniaus oro uosto kilimo ir tūpimo tako bei signalinių žiburių sistemos rekonstrukcija

Lokacija

Vilnius, Lietuva

Metai

2013-2017

Klientai

Lietuvos oro uostai

Paslaugos

Techninis ir darbo projektai, projekto vykdymo priežiūra

Apie projektą

„Sweco Lietuva“ kartu su Vilniaus oro uosto vadovybe tęsią jau 7 metų bendradarbiavimą. Pirmasis rekonstrukcijos projektavimo darbas buvo gautas 2013 m., o įvykdytas – 2017 m. ir buvo vadinamas didžiausiu Lietuvos aviacijos rinkos įvykiu ir sėkmingai atliktu itin sudėtingo projekto pavyzdžiu.

Pakeista tūpimo tako, kurio bendras plotas 150000 m2, senoji danga ir sutvirtinta skrydžių juosta, tako galuose rekonstruota bei įrengta viena nauja orlaivių apsisukimo aikštelė. Taip pat buvo įrengtos naujos lietaus surinkimo ir drenažo sistemos, sumontuota 1000 žiburių, iš jų 400 – kilimo ir tūpimo tako dangoje, ir jų valdymo sistema, o bendras paklotų kabelių ilgis siekė net 18000 m.

Projekto tikslas

Parengtas Vilniaus oro uosto kilimo ir tūpimo tako dangų, paviršinių nuotekų tinklų bei signalinių žiburių sistemų rekonstravimo projektas prieš daugiau nei du dešimtmečius remontuotam tūpimo takui, kuris buvo smarkiai nusidėvėjęs ir artėjo prie avarinės būklės.

Neradote to, ko ieškote?

Siųskite savo užklausą čia. Užtikriname, kad susisieksite su tinkamu asmeniu. Mūsų ekspertai yra pasirengę jums padėti. Bet kokiam iššūkiui, dideliam ar mažam.