00 for ""

Konkurse „Geriausias projektas 2015” – du apdovanojimai bendrovei „Sweco Lietuva”

Birželio 21 dieną Lietuvos projektavimo įmonių asociacija (LPĮA) paskelbė ir apdovanojo konkurso „Geriausias projektas 2015” nugalėtojus. Pirmą kartą surengtuose LPĮA apdovanojimuose bendrovė „Sweco Lietuva” pelnė aukščiausius įvertinimus dviejose iš šešių nominacijų.

LPĮA konkurse iš viso sulaukta 24 paraiškų. Bendrovė „Sweco Lietuva” pristatė keturis projektus, kurie varžėsi dviejose – negyvenamųjų pastatų administracinės ir mokslo paskirties bei hidrotechnikos, sporto paskirties inžinerinių statinių ir kitų statinių projektų – kategorijose. Šį kartą nugalėtojų laurai atiteko „Sweco Lietuva” specialistų parengtiems Nacionalinio fizikinių ir technologijos mokslų centro (NFTMC) ir laivų ištraukimo ir įtraukimo į Baltijos jūrą ties Nida stoties statybos projektams.

„Dažnai sakome, kad esame geri tiek, kiek geras yra mūsų naujausias įgyvendintas projektas. Džiugu, kad kasdienės pastangos, inžinerinė kompetencija ir profesionalumas sulaukia aukšto įvertinimo. Tai, visų pirma, yra mūsų komandos narių pergalė, taip pat stiprus stimulas nuolat tobulėti ir siekti aukščiausių rezultatų”, – sako bendrovės „Sweco Lietuva” prezidentas Artūras Abromavičius.

Jo teigimu, abu apdovanoti projektai yra išskirtiniai. Nacionalinis fizikinių ir technologijos mokslų centras yra didžiausias mokslinis centras Baltijos šalyse ir sudėtingiausias kada nors Lietuvoje statytas technologinis pastatas, kuriame darbuosis apie 700 mokslininkų ir studentų. Tuo tarpu Nidoje, Neringos kopose pastatyta inovatyvi laivų įtraukimo ir ištraukimo iš Baltijos jūros stotis yra ne tik pirmoji tokia Lietuvoje, bet, vertinant vietos unikalumą, viena iš nedaugelio visoje Europoje.

„Sweco Lietuva“ konkursui taip pat pristatė „Devold“ tekstilės gaminių fabriko Panevėžyje bei Švendubrės sezoninio upių pasienio kontrolės punkto statybos projektus.

Nacionalinis fizikinių ir technologijos mokslų centras – vienas labiausiai apdovanotų „Sweco Lietuva“ projektų. NFTMC techninis projektas konkurse „Metų gaminys 2015“ įvertintas aukso medaliu, o „BIM Forum Vilnius 2016“ renginio organizatorių paskelbtame konkurse „OpenBIM Awards 2016“ NFTMC projektas pelnė sidabrą kategorijoje „Geriausias inžinerinių sistemų BIM projektas“.

Plačiau apie konkursą ir visus apdovanotus projektus skaitykite Lietuvos projektavimo įmonių asociacijos interneto svetainėje.

Daugiau informacijos:

Natalja Chrustaliova, komunikacijos ir rinkodaros vadovė, natalja.chrustaliova@sweco.lt