00 for ""

Naująja „Sweco“ vadove paskirta Åsa Bergman

Åsa Bergman paskirta naująja „Sweco“ prezidente ir generaline direktore. Ji yra sukaupusi 27 metų patirtį įvairiose vadovaujančiose pozicijose grupės mastu, pastaruoju metu užėmė „Sweco Sweden“ prezidentės pareigas. Å. Bergman pareigas perims iš Tomo Carlssono, kuris prezidento pareigas užėmė ilgiau nei penkerius metus.

Sweco vadovė Asa Bergman

„Mes labai džiaugiamės, kad Å. Bergman – būsimoji „Sweco“ generalinė direktorė. Per savo karjerą „Sweco“ ji nuosekliai demonstruoja gerus rezultatus. Būdama akivaizdžia lydere, ji puikiai supranta kompanijos strateginę kryptį. Tai idealus žmogus vadovauti „Sweco“ grupei ir vesti ją į priekį“, sako Johanas Nordströmas, „Sweco“ direktorių tarybos pirmininkas.

Å. Bergman prie „Sweco“ grupės prisijungė 1991 m. Po aštuonerių metų ji buvo paskirta regiono vadove, atsakinga už „Sweco“ projektų vadovų veiklą šiaurės Švedijoje. 2006 m. ji paskirta „Sweco Management“ prezidente. 2012 m. ji tapo „Sweco Sweden“ prezidente. Å. Bergman dirbant, „Sweco” Švedijos organizacija išaugo nuo maždaug 3000 iki maždaug 5700 darbuotojų, o pajamos iš veiklos išaugo nuo maždaug 3,6 mlrd. Švedijos kronų iki maždaug 7,0 mlrd. Švedijos kronų.

„Jaučiuosi labai pagerbta ir laiminga, kad esu paskirta į šią poziciją. „Sweco“ yra stipresnė, nei kada anksčiau ir iš sėkmingos šiaurės kompanijos išaugo į Europoje pirmaujančią inžinerijos, aplinkosaugos ir architektūros konsultacijų kompaniją. Nekantrauju pradėti dirbti su vadovų komanda ir 14 500 darbuotojų, kad toliau vystytume „Sweco“ ir užtikrintume sėkmę“, sako A. Bergman.

„Kartu su A. Bergman dirbau daugiau nei penkerius metus ir žinau kokia ji yra stipri lyderė. Man labai malonu, kad ji perima vadovavimą kaip naujoji prezidentė ir generalinė direktorė“, sako Tomas Carlssonas.

A. Bergman „Sweco“ prezidentės ir generalinės direktorės pareigas pradės eiti nuo 2018 m. balandžio 20 d.

Daugiau informacijos:

Johan Nordström, Board Chairman, Sweco, +46 (0)70 940 70 82
Åsa Bergman, President, Sweco Sweden, +46 (0)8 695 64 03
Lars Torstensson, Communications Director, Sweco, +46 (0)70 273 48 79

„Sweco“ planuoja ir projektuoja ateities miestus ir jų bendruomenes. Šios veiklos rezultatas – tvarūs pastatai, efektyvi infrastruktūra, saugi energetika, švarus oras ir tyras vanduo. Drauge su 14 500 darbuotojų Europoje savo klientams siūlome vertingą patirtį bet kuriame projekte. Mes vykdome projektus 70-yje valstybių visame pasaulyje. „Sweco“ yra Europoje pirmaujanti architektūros, aplinkosaugos ir inžinerijos konsultacijų kompanija, kurios metinė apyvarta siekia 1,8 mlrd. eurų. Kompanija yra NASDAQ OMX Stockholm AB vertybinių popierių biržos narė. www.swecogroup.com

Šią informaciją „Sweco AB“ privalo paskelbti pagal Vertybinių popierių įstatymą ir/arba Finansinių priemonių rinkų įstatymą. Informacija buvo pateikta paskelbti per aukščiau minėto kontaktinio asmens agentūrą, 07.47 val. centriniu Europos laiku, 2018 m. kovo 26 d.