00 for ""

Prasidėjo naujos „Hollister Incorporated“ gamyklos statyba

Lapkričio 8 d. iškilmingos ceremonijos metu pasaulinė medicinos produktų gamintoja „Hollister Incorporated” pradėjo naujos, 50 mln. eurų kainuosiančios gamyklos statybą Kauno LEZ teritorijoje. Naujo gamybos padalinio, kurio statybos projekte dalyvauja ir „Sweco Lietuvos” inžinierių komanda, pirmąjį etapą planuojama užbaigti 2019 metais. Jame ketinama sukurti apie 300 naujų darbo vietų.

„Vis daugiau pasaulinio lygio kompanijų savo investicijas nukreipia į Lietuvą. Mums – didelė garbė ir atsakomybė būti „Hollister Incorporated” verslo partneriais. Teikdami inžinerines konsultacijas ir projektuodami modernią gamyklą stengiamės užsakovui perduoti geriausią „Sweco” inžinierių patirtį – šiuo metu pagal BIM metodologiją rengiamas detalus trimatis pastato modelis, sėkmingai išnaudojame virtualios realybės ir kitų technologinių sprendimų galimybes”, – po renginio kalbėjo Artūras Abromavičius, „Sweco Lietuvos” prezidentas.

„Sweco Lietuvos” specialistų komanda prie šio plyno lauko investicijų projekto prisijungė ankstyvoje stadijoje ir yra užsakovui įsipareigojusi suteikti kompleksiškas inžinerinių konsultacijų, aplinkosaugos, projektavimo, taip pat statybos techninės priežiūros ir statybos valdymo paslaugas.

Naują „Hollister Incorporated“ gamybos padalinį planuojama pastatyti dviem etapais. Užbaigus statybos darbus, bendras gamyklos pastato plotas sieks daugiau kaip 28 tūkst. kvadratinių metrų ir čia kasmet bus pagaminama apie 81 mln. vienetų kateterių bei 114 mln. medicininių maišelių.

„Hollister Incorporated“ yra darbuotojams priklausanti bendrovė, daugiau kaip 95 metus tiekianti produktus sveikatos priežiūros specialistams ir vartotojams. Įmonė kuria ir gamina stomos priežiūros, šalinimo sistemos sutrikimus lengvinančias priemones, o taip pat intensyvios terapijos bei žaizdų priežiūros įrangą.

„Hollister Incorporated“ būstinė įsikūrusi JAV, Ilinojaus valstijoje, Libertivilyje, o gamybos ir platinimo centrai išsidėstę trijuose žemynuose. Bendrovė savo gaminius parduoda daugiau kaip 80 pasaulio valstybių.

Daugiau informacijos

Artūras Abromavičius, „Sweco Lietuva“ prezidentas, +370 699 21 555, arturas.abromavicius@sweco.lt