00 for ""

„Sweco Lietuva“ projektuos nuolatinę logistikos ir palaikymo zoną Rukloje

UAB „Sweco Lietuva“ laimėjo NATO Support and Procurement Agency (NSPA) organizuotą konkursą ir gavo užsakymą dėl nuolatinės logistikos ir palaikymo zonos Rukloje projektavimo paslaugų: techninio projekto su statybos leidimu parengimo, apsirūpinimo elektros energija galimybių studijos su kaštų naudos analize ir aplinkosauginės studijos parengimo.

Projektavimo darbai susiję su priešakinio NATO buvimo Baltijos šalyse stiprinimu. Šiuo metu laikinoji logistikos ir palaikymo zona yra Rukloje ir čia veiks tol, kol bus įgyvendintas projektas.

Planuojamas projektuojamų statinių plotas apie 105 tūkst. kvadratinių metrų. Numatoma, kad naujojoje nuolatinės logistikos ir palaikymo zonoje dirbs apie 500 žmonių, o naujai įrengta infrastruktūra bus eksploatuojama ne mažiau 10 metų.

„Sweco“ – švediško kapitalo, viena didžiausių inžinerinių konsultacijų ir projektavimo įmonių Europoje, sukaupusi didelę patirtį pastatų, infrastruktūros, energetikos, aplinkosaugos, urbanistikos ir pramonės srityse. „Sweco Lietuva“ yra įrašyta į NATO konkursų dalyvių sąrašą. Ji atitinka aukščiausius techninius, profesinius ir patikimumo reikalavimus.

„Įvairių valstybinių institucijų atlikta patikra patvirtina, kad „Sweco Lietuva“ yra sukaupusį didelę atliktų darbų patirtį, įmonė taiko aukštus kokybės valdymo ir verslo etikos standartus, o tai užtikrina profesionalią ir patikimą įmonės veiklą“, – sako „Sweco Lietuva“ prezidentas Artūras Abromavičius.

Apie „Sweco“

„Sweco“ planuoja ir projektuoja ateities miestus ir jų bendruomenes. Šios veiklos rezultatas – tvarūs pastatai, efektyvi infrastruktūra, saugi energetika, švarus oras ir tyras vanduo. Drauge su 14 500 darbuotojų Europoje savo klientams siūlo vertingą patirtį bet kuriame projekte. „Sweco“ vykdo projektus 70-yje valstybių visame pasaulyje. „Sweco“ yra Europoje pirmaujanti architektūros, aplinkosaugos ir inžinerijos konsultacijų kompanija, kurios metinė apyvarta siekia 1,8 mlrd. eurų. Kompanija yra NASDAQ OMX Stockholm AB vertybinių popierių biržos narė.

Daugiau informacijos:
Artūras Abromavičius, „Sweco Lietuva“ prezidentas, +370 699 21 555, arturas.abromavicius@sweco.lt