00 for ""

Rusijos invazija į Ukrainą yra akivaizdus ir visiškai nepriimtinas tarptautinės teisės ir žmogaus teisių pažeidimas. „Sweco“ pripažįsta visų žmonių teises gyventi taikiai, stabiliai ir nepriklausomai. Nuoširdžiai užjaučiame milijonus nukentėjusių žmonių.

„Esu nuliūdusi ir pasibaisėjusi dėl karo Ukrainoje. Mūsų visų mintys yra kartu su Ukrainos žmonėmis. Jie išgyvena baisiausią košmarą, o mes visi esame liūdnų ir pražūtingų įvykių, vykstančių toje šalyje, liudininkai.“ – sako „Sweco“ prezidentė Åsa Bergman.

„Sweco“ ketina nedelsiant suteikti pagalbą ir paramą tiems, kuriems jos reikia ir paaukos 5 mln. Švedijos kronų organizacijai „Gydytojai be sienų“ (MSF). Be šios paramos, grupės šalys pradėjo ne vieną vietinę iniciatyvą, teikdamos skubią pagalbą nuo karo bėgantiems žmonėms.

Mes ir toliau ieškome būdų, kaip kartu su bendraminčiais ir pilietine visuomene galėtume padėti Ukrainai ir jos žmonėms. „Sweco“ vienija 18 000 architektų, inžinierių ir kitų specialistų, tarp kurių yra ekspertų galinčių prisidėti prie pagalbos Ukrainoje pagrindinėse skubios pagalbos srityse: vandens, pastatų, infrastruktūros, energetikos, transporto ir kitose.

„Sweco“ turi sukaupusi daug patirties bendradarbiaudama su grupės įmonėmis įvairiose šalyse gerinant visuomenės gyvenimo kokybę. Šia stiprybe pasinaudosime ieškodami būdų kaip „Sweco“ savo veiksmais gali padėti dabar ir ateityje.“ – sako Åsa Bergman.

Šiuo metu „Sweco“ neturi darbuotojų įsikūrusių ar dirbančių Rusijoje ar Ukrainoje. „Sweco“ nusprendė nesiimti naujų projektų Rusijoje ir šiuo metu vertina bei užtikrina ES, JAV ir JK sankcijų laikymąsi.

#StandWithUkraine