00 for ""

„Sweco” projektuos naują greitkelį Norvegijoje

Kompanija „Sweco” laimėjo užsakymą suprojektuoti 24 kilometrų ilgio E6 greitkelio atkarpą Hedmarke, Norvegijoje.

E6 greitkelis yra vienas didžiausių šiuo metų vykdomų transporto infrastruktūros projektų Norvegijoje. Šis greitkelis veda nuo Arnkverno ir Moely, per Ringsakerio savivaldybę link Hedmarko apygardos.

„Sweco” laimėjo statybos kompanijos „Veidekke” užsakymą suprojektuoti 24 kilometrų ilgio keturių eismo juostų greitkelio atkarpą. Šį projektą koordinuoja „Nue Veier” – Norvegijos infrastruktūros plėtros kompanija.

„E6 greitkelio projektas yra reikšmingas visai Norvegijai, nes yra svarbiausias transporto infratsruktūros objektas, jungiatis šalies pietus su šiaurine dalimi. Džiaugiuosi, kad mūsų patirtis bus vertinga projektuojant Norvegijos infrastruktūros ateitį. Galėsime keliauti saugiau ir žymiai efektyviau“, – sako „Sweco Norway“ prezidentė Grete Aspelund.

„Sweco” netrukus pradės darbus projekte, o E6 greitkelį planuojama oficialiai atidaryti 2020 metų gruodį. Kompanijai „Sweco” pateikto užsakymo vertė siekia 7 mln. eurų.

Daugiau informacijos

Per Holmlund, atstovas ryšiams su visuomene, +46(0)73-156 03 12, p.holmlund@sweco.se

„Sweco“ planuoja ir projektuoja ateities miestus ir jų bendruomenes. Šios veiklos rezultatas – tvarūs pastatai, efektyvi infrastruktūra, saugi energetika, švarus oras ir tyras vanduo. Drauge su 14 500 darbuotojų Europoje savo klientams siūlome vertingą patirtį bet kuriame projekte. Mes vykdome projektus 70-yje valstybių visame pasaulyje. „Sweco“ yra Europoje pirmaujanti architektūros, aplinkosaugos ir inžinerijos konsultacijų kompanija, kurios metinė apyvarta siekia 1,7 mlrd. eurų. Kompanija yra NASDAQ OMX Stockholm AB vertybinių popierių biržos narė. www.swecogroup.com