00 for ""

„Sweco“ skelbia 2021 m. metinę ir tvarumo ataskaitą

18 000 „Sweco“ bendrovės ekspertų 2021 m. kartu dirbo prie 100 000-ių projektų visame pasaulyje. Nepaisant vis dar sudėtingų pandemijos metų, „Sweco“ augo ir stiprino savo, kaip pirmaujančios Europos architektūros ir inžinerinio konsultavimo paslaugų bendrovės pozicijas, kartu su užsakovais transformuodama visuomenę.

Metiniai pardavimai siekė beveik 22 mlrd. SEK, o pelnas – 9,5 proc. Per metus užbaigti aštuoni įmonių įsigijimai, o prie „Sweco“ prisijungė daugiau kaip 400 naujų specialistų. „Sweco“ paslaugų paklausa labiausiai susijusi su tokiomis megatendencijomis, kaip tvarumas ir skaitmenizacija.

„Kartu su mūsų klientais metų eigoje žengta daug svarbių žingsnių nuolat vykstančioje tvarioje transformacijoje, darančioje įtaką žmonėms ir aplinkai. Esu įsitikinusi, kad ateityje ir tempas ir pastangos dar labiau didės.“, – sako „Sweco“ prezidentė ir generalinė direktorė Åsa Bergman.

Tvarumas yra svarbi ir neatsiejama „Sweco“ strategijos dalis, o bendrovė ir toliau savo veikloje išlieka įsipareigojusi tvariai plėtrai:

  • skatindama tvarią transformaciją per klientų projektus,
  • didindama klientų projektų tvarumo lygį,
  • tvariai vykdydama savo veiklą.

Praėjusiais metais „Sweco“ konsultantai savo projektais skatino tvarią plėtrą, padėdami klientams prisidėti prie Jungtinių tautų darnaus vystymosi tikslų įgyvendinimo. Tuo pačiu, Sweco dar labiau rūpinosi savo veiklos tvarumo didinimu, skirdama dėmesį žmonėms, klimatui ir verslo etikai.

„Sweco“ tikslas – ne vėliau kaip iki 2040 m. tapti klimato atžvilgiu neutralia bendrove ir būti lydere visose rinkose, kuriose veikia. Tuo tarpu 2021 m. „Sweco“ išmetamųjų teršalų kiekį pavyko sumažinti 10 proc.

Esame tarptautinė įmonė, pasižyminti įtraukia ir palaikančia kultūra, pagrįsta bendradarbiavimu. Darbuotojų pasitenkinimo rodikliai išlieka aukšti, o „Sweco“ ir toliau patenka tarp Europos pirmaujančių bendrovių lyčių lygybės atžvilgiu.

2021 m. „Sweco“ metinę ir tvarumo ataskaitą (anglų kalba) galite rasti www.swecogroup.com arba parsisiuntus pridėtą dokumentą.

Annual and Sustainability Report 2021

Papildomos informacijos teiraukitės:

Johnny Nylund, „Sweco Group“ atstovas ryšiams su visuomene, +46 (0)73-773 5189, johnny.nylund@sweco.se

„Sweco AB“ yra NASDAQ OMX Stockholm AB vertybinių popierių biržos narė. www.swecogroup.com