00 for ""

„Sweco“ skelbia 2023 m. metinę ir tvarumo ataskaitą

2024-03-28

„Sweco“ praneša apie stipraus augimo metus, kuriuos lėmė vykdoma žalioji pertvarka, ir įtvirtina savo, kaip pirmaujančios Europos architektūros ir inžinerijos konsultacijų bendrovės, pozicijas. Bendrosios grynosios pajamos siekė 29 mlrd. SEK (2,5 mlrd. EUR), o užsakymų portfelis išliko stiprus – 22 000 ekspertų glaudžiai bendradarbiauja su klientais įgyvendindami 150 000 projektų.

Pajamos padidėjo 17 proc. iki 28,5 mlrd. SEK, o EBITA padidėjo 18 proc. iki 2,5 mlrd. SEK. Tai daugiausia lėmė didelės viešojo ir privataus sektoriaus klientų investicijos į spartesnę žaliąją pertvarką. „Sweco“ paslaugos infrastruktūros, vandens, aplinkosaugos ir pramonės srityse, taip pat užtikrinant miestų ir bendruomenių atsparumą, buvo paklausios daugumoje veiklos regionų. Paslaugų paklausa kai kuriuose statybos ir nekilnojamojo turto segmentuose ir toliau mažėjo.

„Sweco“ naudojasi rinkos galimybėmis, kurias skatina nulinių emisijų tikslų siekis visoje Europoje, ir teikia konsultacijas viešojo ir privataus sektoriaus klientams energetikos, transporto, pramonės ir miestų transformacijos srityse. Tvarumas ir skaitmeninimas – su dirbtiniu intelektu priešakyje – tebeskatina inovacijas ir efektyvumą mūsų darbe ir suteikia puikių verslo galimybių, kuriomis „Sweco“ gali pasinaudoti“, – sako „Sweco“ prezidentė ir generalinė direktorė Åsa Bergman.

2023 m. „Sweco“ priėmė beveik 5 000 naujų darbuotojų, aktyviai įdarbindama žmones ir įsigydama naujų įmonių. „Sweco“ įgyvendino dešimt įsigijimų, kuriais padidino savo pajamas 1,8 mlrd. SEK ir papildė savo komandą daugiau nei 1 200 naujų ekspertų, taip išplėsdama kompetenciją ir apimtį augimo srityse.

Metinė apklausa patvirtino „Sweco“ taikomą orientacijos į klientą požiūrį – vidutinis klientų pasitenkinimo balas buvo 8,8 iš 10. „Sweco“ išlaikė vieno patraukliausių sektoriaus darbdavių pozicijas, o darbuotojų pasitenkinimas išlieka aukštas.

Pagrindinis „Sweco“ indėlis į tvarų visuomenės vystymąsi, apimantį tokias sritis kaip anglies dioksido pėdsako mažinimas, pasireiškia per 150 000 vykdomų privataus ir viešojo sektoriaus klientų projektų. „Sweco“ yra užsibrėžusi tikslą savo veikloje iki 2040 m. užtikrinti poveikio klimatui neutralumą, kurį iš dalies galima pasiekti perpus sumažinus bendrovės išmetamo anglies dioksido kiekį iki 2030 m.

2023 m. „Sweco“ metinę ir tvarumo ataskaitą anglų kalba rasite šioje nuorodoje.

 

Papildomos informacijos teiraukitės:
Anna E. Olsson, „Sweco Group“ atstovė spaudai,
+46705573326, anna.e.olsson@sweco.se