00 for ""

Kauno ir Marijampolės apskričių žvyrkelių kapitalinio remonto projektai

Lokacija

Kauno apskr., Lietuva

Metai

2016-2017

Klientas

UAB “Alkesta“ ir UAB „Kauno tiltai“

Statytojas

Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos

Paslaugos

Kelio statinių projektavimas, projekto vykdymo priežiūra

Apie projektą

„Sweco Lietuva“ infrastruktūros padalinio inžinieriai Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos užsakymu Kauno ir Marijampolės regione projektavo ir įgyvendino valstybinės reikšmės 20 kilometrų skirtingų kelio ruožų rekonstrukciją.

Rengiamo statinio techninio darbo  projekto apimtyje buvo parengtos šios projekto dalys: bendrasis ir susisiekimo projektas, pasirengimas statybai ir statybos darbų organizavimas, projektinių inžinerinių geologinių tyrimų ataskaita ir topo geodezinių tyrimų ataskaita.

Projekto tikslas

Įgyvendintas projektas prisideda prie kaimo vietovių gyvybingumo didinimo, užtikrina patogų gyventojų susisiekimą su gyvenviečių ir rajonų centrais, o tuo pačiu pagerino šalia kelio gyvenančių žmonių gyvenimo sąlygas. Rekonstruotas kelias taip pat sumažino transporto priemonių keliamą neigiamą poveikį aplinkai, sumažino infrastruktūros priežiūros ir transporto priemonių eksploatacinės išlaidas, sutrumpino transportavimo laiką.

Neradote to, ko ieškote?

Siųskite savo užklausą čia. Užtikriname, kad susisieksite su tinkamu asmeniu. Mūsų ekspertai yra pasirengę jums padėti. Bet kokiam iššūkiui, dideliam ar mažam.