00 for ""

„Smurfit Kappa Baltic“ popierinių pakuočių gamykla

Lokacija

Vilnius, Lietuva

Metai

2014-2016

Klientas

„Smurfit Kappa Baltic“

Paslaugos

Techninis ir darbo projektai, projekto vykdymo priežiūra, techninė priežiūra, statybos valdymas

Apie projektą

Užsienio kapitalo įmonė  „Smurfit Kappa Baltic“, viena iš lyderiaujančių popierinių pakuočių gamintojų pasaulyje, nusprendusi plėsti savo veiklą Lietuvoje, Vilniuje, kreipėsi į „Sweco Lietuva“ specialistus dėl statinio projekto parengimo ir statybų priežiūros vykdymo. Projektų rengimo metu buvo glaudžiai bendradarbiaujama su klientu ieškant geriausių inžinerinių sprendimų.

Pirmasis bendradarbiavimo projektas vyko 1997–2001 metais, jo metu parengtas vienaukščio karkasinio gamybinio korpuso su gelžbetoniniu karkasiniu administraciniu-buitiniu bei kontrolės priestatu projektas buvo sėkmingai įgyvendintas. Investuotojas jau tuomet planavo būsimą plėtrą ir rengiant projektą buvo palikta vieta sklype būsimai statybai. Antro bendradarbiavimo metu buvo suprojektuotas kartono pakuočių gamybos 6800 m2 ploto korpusas, jis buvo sublokuotas su esamu korpusu, paliekant bendrą erdvę.

Projekto sprendimai

Buvo įgyvendinti atskiri oro ir vėdinimo sistemos sprendiniai – išsiskirianti perteklinė šiluma nuo įkaitusių paviršių ir elektros variklių padengė šilumos nuostolius. Šiltuoju laikotarpiu perteklinei šilumai pašalinti buvo suprojektuota mechaninė oro tiekimo ir oro išsiurbimo sistema su plokštiniu šilumos rekuperatoriumi. Suprojektuotame pastate dulkėmis užterštas oras yra valomas rankoviniame oro filtre, jame išvalyta oro dalis šaltuoju laikotarpiu grąžinama į patalpas.

Taip pat naudojant pažangias modeliavimo programas buvo suprojektuotos ir kitos pastato inžinerinės sistemos.

„Smurfit Kappa Baltic“ popierinių pakuočių gamykla

Neradote to, ko ieškote?

Siųskite savo užklausą čia. Užtikriname, kad susisieksite su tinkamu asmeniu. Mūsų ekspertai yra pasirengę jums padėti. Bet kokiam iššūkiui, dideliam ar mažam.